Toplu Sms
Marka Tescil
Web Tasarım
info@akdenizmedya.com   ·   0(532) 527 32 33
(WEB) TASARIM
(WEB) TASARIM

”AKDENIZMEDYA PAKETLER”

  • AKDENIZMEDYA NORMAL PAKET (500 TL) BU PAKETIMIZE KDV DAHILDIR.
  • AKDENIZMEDYA SUPER PAKET (1000 TL ) BU PAKETIMIZE KDV DAHILDIR.
  • AKDENIZMEDYA MEGA PAKET (1500 TL )  BU PAKETIMIZE KDV DAHILDIR.
  • AKDENIZMEDYA VIP PAKET (2000 TL )     BU PAKETIMIZE KDV DAHILDIR.
PAKET AYRINTILARI ÖĞRENMEK İÇİN VE SATIN ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORUMU DOLDURUP BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

1856 referans şirket listesini alabilmek için info@akdenizmedya.com mail atınız .

PROFESYONEL BİR WEB TASARIM NE İŞİNİZE YARAR ?

Öncelikle web tasarım yada web sitesi nedir ne işinize yarar,bu sorunun cevabını vererek işe başlayabiliriz; Düşününki firmanız için bir ofis kuruyorsunuz,içine tadilat yaptırıyorsunuz avizelerinden kapı kulplerine kadar hepsini tek tek seçiyorsunuz ve sonra bir açılış yapıp müşterilerinizi ,misafirlerinizi ağırlıyorsunuz..Buraya kadar herkesin bildiği şeyler bunlar,ancak bu açtığınız şirkete kaç kişi gelir sizi ziyaret eder ? 100 kişi ? 1000 kişi ?  5000 kişi ? işte burada biz devreye giriyoruz evet o kapı kulplerine o avizelere harcadığınız paraların 100 de biriyle bir web sayfası yaptırıyorsunuz dünyanın her yerinden insanlar sizin hakkınızda bilgi sahibi olmasını sağlıyorsunuz yani tüm dünyayı bir tıklamayla ofisinize misafir ediyorsunuz .Web sitenize girip sizin hakkınızda bilgi sahibi olmalarını,size güvenip işini vermek için sizden habersiz sizi inceleye bilecekleri  bir ortam sağlıyorsunuz. Bir bankaya yada bir müşterinize kartvizitinizi verdiğiniz zaman onu kaybedebilir ancak web siteniz herzaman bir tık kadar uzağındadır.Yada sizin hiç isminizi bile bilmeyen firmalar arama motorlarından yaptıgınız işi yazarak sizinle irtibata geçilmesini sağlar ve buda size para kazandırır. Web sitelerinin her sene 150-200 tl bir aidatı vardır,Bu aidatlar sadece sizin için değil tüm dünyadaki web sayfaları için geçerlidir.Ben hersene 150-200 tl gözüme gelir veremem diyorsanız baştan bu işten vazgeçin ve bir web sayfası yaptırmayın,çünkü bir akşam yemegi parasının 150-200 tl olduğu ülkemizde bunu veremeyecek bir firmanın internette yeri olmadığını düşünüyoruz.Çünkü internette herşey bir süreye bağlıdır.Tüm bunları bilip halen bir web sayfası yaptırmak istiyorsanız Size bizim görevimizi açıklıyoruz ; Bu sanal ofisinizin pencerelerinden güvenliğine,kapısından alçıpanına kadar biz tasarlıyoruz size anahtar teslim verip kullanımınıza açıyoruz. Peki neden biz ?

Şirketler Neden Akdenizmedya Web Tasarımı Tercih etmeli ?

Uygun Fiyatlı Profesyonel Hizmetler Sunduğu için ; Akdenizmedya büyük ücretlerle büyük işler yapmak yerine ,küçük ücretlerle büyük hizmetler vermeyi hedef edinmiştir. . Hangi müşterinin ekonomik  imkanı hangi web sayfasına yetiyorsa onu tercih edebilir. Akdenizmedya 4 paket halinde hizmet vermektedir. Bunların en düşüğü 500 tl en yükseği 2000 tl dir.Müşterilerinden  tek isteği memnun kaldıkları zaman dostlarına ,arkadaşlarına Akdenizmedyayı tercih etmeleri konusunda  öneride bulunmalarıdır.Sürümden kazanma yoluna giden Akdenizmedya 2004 senedinden beri 1856 şirketi bünyesine bağlamıştır.

Kadromuzun hepsinin sadece web tasarım uzmanı olduğu için ; Şirketimizi ziyaret eden %70 müşterilerimiz, gel sana bir web sayfası yapalım diyen bilgisayar tamircisi ve internet cafecilerle dolu,Akdenizmedya Web Tasarım şirketi her işte değil sadece web tasarımda profesyonel uzman kadrosu ile çalışır.Aşçıya duvar boyatırsanız o işten bir sonuç elde etmezsiniz ve web sitesinden soğuyup benim bir işime yaramıyor dersiniz.

Sadece Şirketlere Hizmet verdiğimiz için ; Firmamız 2004 senesinden beri Mersin – Adana – Kıbrıs  Başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilindeki şirketlere web tasarım- web programlama – mobil web tasarım hizmetleri vermektedir. Akdenizmedya Web Tasarım merkezi şahıslara web tasarım hizmeti vermemektedir, bunun en başlı sebebi şirketlerle şahıs web sitelerinin aynı platformda olmaması ve şirketlerin web sayfalarının 24 saat gözetim altında tutulup virüs- spam temizliğinin yapılmasından kaynaklıdır,hiçbir şirketimizi riske atmamak amaçlı  şahıs kişilere bireysel web tasarım hizmeti vermemekteyiz.Şirketler kendi uzman oldukları işi en güzel şekilde müşterilerine aktarmak isterler,ama çoğu zaman başvurdukları web tasarım firmaları onlara sayfalarca yazılı aynı tarz web tasarım hizmeti sunarlar,Akdenizmedya müşterilerinin mekanlarını ,ürünlerini profesyonel fotoğraf makineleri ile ücretsiz bir şekilde videolarını ve fotograflarını çekerek yapılan işi en güzel şekilde tüm dünyaya yayınlar .Önemli olanın görsellik olduğunu ve sayfalarca belirsiz kelimelerle birbirinden kopyalanmış vizyon misyon yazılarının artık müşterileri inandırmadığını ve gerçekçi gelmediği için Akdenizmedya yurt dışı sistemlerini ilk defa türk şirketlerin hizmetine sunmuştur.

Önce iş sonra para mantığı ile çalıştığı için ; Akdenizmedyadan web tasarım yaptırmak isteyen müşterinin %90 nı şirketimize teredütlü birşekilde girer ,bunun en başlı sebebi bilmedikleri bir işe giriştikleri için ve kandırılmaya çok açık bir sektörde drüst firma bulmanın çok zor olduğu için ,bir çok şirket paralarını kaptırmış,birçok şirket web tasarımcısına ulaşamıyor . Akdenizmedya tüm bu korkularınızı yenerek faturalı lisanslı web tasarım hizmetini siz değerli halkımızın hizmetine sunmuştur. önce web sitenizi yaptırıyorsunuz daha sonra paranızı veriyorsunuz. Ve 1 sene içerisindeki tüm değişikliklerinizi ücretsiz yaptırıyorsunuz. Akdenizmedyadan memnun kalmadığınız zaman yaptırmış oldugunuz web sitesini bir cd içerisinden alıp başka bir firmayla çalışmaya devam edebilirsiniz.

Tüm iş yükünü şirketlerden aldığı için ; Sıradan web tasarım firmalarına gittiğiniz zaman sizden fotolarınızı videolarınızı ister yada hakkımızda yazısı yazın bu bizim görevimiz değil biz bilgisayar programcısıyız sözüyle karşılasırsınız ancak akdenizmedya Türkiyenin neresinde olursanız olun Fotograflarınızı videolarınızı çeker, Bünyesinde çalıştırdığı Emekli Edebiyat Öğretmenlerine” hakkımızda” yazısı yazdırarak en doğru kelimelerle şirketinizi en iyi şekilde anlatmanıza yardımcı olur. Tek bir anlaşma ile tüm işlerin takibini Akdenizmedya yapar size sadece  en sonunda onaylamak kalır.

E-mail Paneli 24 saat kesintisiz hizmet verdiği için ; Birçok şirket web sitesi yaptırma amacı şirketinin özel email panelini kullanmaktır. Örnek : info@sirketadi.com Bu e-mail panelini kullanmak istemelerinin en büyük nedeni hotmail-gmail gibi maillerin kötü amaçlı kişiler tarafından kırıldığı zaman karşılarında bir muhattap bulamamaları,ancak kurumsal email adreslerinin çalınması,şifrelerinin kırılması imkansız,kırılsa bile 1 dk içerisinde kendi şifrelerini değişebilirler. Bu email adreslerinin güvenliği,ve kullanışı güzel ancak çalıştığı makine eger kalitesiz host makinesindeyse devamli kapanma – email düşmeme sorunu ile karşılasırsınız . Akdenizmedya makineleri 24 saat açık birşekilde çalışır ve e-mailleri kesintisiz hizmet verir.

Akdenizmedya ile çalışan tüm şirketlerin birbirleriyle aralarında köprü oldukları için ; Akdenizmedya bir çok sektörde 1816 şirkete hizmet vermektedir. Akdenizmedya birçok şirket ile irtibat halinde olduğu için Örnek ; Akdenizmedya ile çalışan bir lojistik şirketinin TIR GİYDİRME işi var,yine Akdenizmedya ile çalışan BRANDA şirketiyle irtibata geçilip %30 lara varan indirimlerle işini görebilir.Akdenizmedya şirketler arası köprü olur.Ve şirketlerle devamlı irtibat halinde olduğu için Akdenizmedya arada kefil durumunda olur.

Mobil Web Tasarımlarla Çağa ayak uydurdukları için : Mobil görünüm ile mobil web tasarım ayrı ayrı kavramlardır,çoğu web tasarım firması bunu gizler,yaptırdıgınız web sitesi cep telefonlarında açılması ayrı bir olaydır m.sirketadi.com Tarzında mobil web sayfası yaptırmanız ayrı bir olaydır. Akdenizmedya şirketlerin web sayfalarını tek parmaklarıyla gezebilecekleri mobil web tasarımlar yapmaktadır.üstelik bunları web tasarım paketlerine dahil etmektedir.


”AKDENIZMEDYA PAKETLER”

  • AKDENIZMEDYA NORMAL PAKET (500 TL) BU PAKETIMIZE KDV DAHILDIR.
  • AKDENIZMEDYA SUPER PAKET (1000 TL ) BU PAKETIMIZE KDV DAHILDIR.
  • AKDENIZMEDYA MEGA PAKET (1500 TL )  BU PAKETIMIZE KDV DAHILDIR.
  • AKDENIZMEDYA VIP PAKET (2000 TL )     BU PAKETIMIZE KDV DAHILDIR.
PAKET AYRINTILARI ÖĞRENMEK İÇİN VE SATIN ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORUMU DOLDURUP BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

1856 referans şirket listesini alabilmek için info@akdenizmedya.com mail atınız .

Satın almak istediğiniz ürünü aşağıdaki formu doldurarak kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

İsminiz : *
Email : *
Konu : *
Gsm : *
Mesaj(sipariş ayrıntısı) : *