Toplu Sms
Marka Tescil
Web Tasarım
info@akdenizmedya.com   ·   0(532) 527 32 33
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Akdenizmedya 2004 Temmuz ayında Mersin Merkezde kurulmuştur. Öncelikle 104.6 frekansında yayın yapan bir radyo olarak kurulan Akdenizmedya daha sonra Bilişim – Bilgisayar sektörüne geçiş yapmıştır. Web tasarım konusu daha Mersinliler tarafından bilinmezken web tasarım sektöründe firmalara drüst bilişim hizmeti vermiştir.Akdenizmedya önce para sonra iş hizmetini Mersine  getirmiştir,müşterilerle öncelikle anlaşır daha sonra işi teslim ettikten sonra ücreti tahsil eder. Akdenizmedya Türkiye de 1850 şirkete hizmet vermektedir,Müşterilerinin büyük bölümü daha önce birileriyle sorun yaşamış bilişim hizmetine küsmüş müşterilerilerden oluşur.Akdenizmedya ,Web Tasarım – Mobil Web Tasarım – Marka Tescil- Toplu Sms – Cep telefonlarına Uygulama Tasarım hizmeti veren bir kuruluştur. Akdenizmedya bir aile şirketi olarak hizmete başlamıştır,daha sonra 43  kişiye ekmek veren bir kuruluş haline gelmiştir.Öncelikle güven odaklı çalışmayı hedefleyen AKDENIZMEDYA NEDEN TERCİH EDİLMELİ ?

Uygun Fiyatlı Profesyonel Hizmetler Sunduğu için ; Akdenizmedya büyük ücretlerle büyük işler yapmak yerine ,küçük ücretlerle büyük hizmetler vermeyi hedef edinmiştir. . Hangi müşterinin ekonomik  imkanı hangi web sayfasına yetiyorsa onu tercih edebilir. Akdenizmedya 4 paket halinde hizmet vermektedir. Bunların en düşüğü 500 tl en yükseği 2000 tl dir.Müşterilerinden  tek isteği memnun kaldıkları zaman dostlarına ,arkadaşlarına Akdenizmedyayı tercih etmeleri konusunda  öneride bulunmalarıdır.Sürümden kazanma yoluna giden Akdenizmedya 2004 senedinden beri 1856 şirketi bünyesine bağlamıştır.

Kadromuzun hepsinin sadece web tasarım uzmanı olduğu için ; Şirketimizi ziyaret eden %70 müşterilerimiz, gel sana bir web sayfası yapalım diyen bilgisayar tamircisi ve internet cafecilerle dolu,Akdenizmedya Web Tasarım şirketi her işte değil sadece web tasarımda profesyonel uzman kadrosu ile çalışır.Aşçıya duvar boyatırsanız o işten bir sonuç elde etmezsiniz ve web sitesinden soğuyup benim bir işime yaramıyor dersiniz.

Sadece Şirketlere Hizmet verdiğimiz için ; Firmamız 2004 senesinden beri Mersin – Adana – Kıbrıs  Başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilindeki şirketlere web tasarım- web programlama – mobil web tasarım hizmetleri vermektedir. Akdenizmedya Web Tasarım merkezi şahıslara web tasarım hizmeti vermemektedir, bunun en başlı sebebi şirketlerle şahıs web sitelerinin aynı platformda olmaması ve şirketlerin web sayfalarının 24 saat gözetim altında tutulup virüs- spam temizliğinin yapılmasından kaynaklıdır,hiçbir şirketimizi riske atmamak amaçlı  şahıs kişilere bireysel web tasarım hizmeti vermemekteyiz.Şirketler kendi uzman oldukları işi en güzel şekilde müşterilerine aktarmak isterler,ama çoğu zaman başvurdukları web tasarım firmaları onlara sayfalarca yazılı aynı tarz web tasarım hizmeti sunarlar,Akdenizmedya müşterilerinin mekanlarını ,ürünlerini profesyonel fotoğraf makineleri ile ücretsiz bir şekilde videolarını ve fotograflarını çekerek yapılan işi en güzel şekilde tüm dünyaya yayınlar .Önemli olanın görsellik olduğunu ve sayfalarca belirsiz kelimelerle birbirinden kopyalanmış vizyon misyon yazılarının artık müşterileri inandırmadığını ve gerçekçi gelmediği için Akdenizmedya yurt dışı sistemlerini ilk defa türk şirketlerin hizmetine sunmuştur.

Önce iş sonra para mantığı ile çalıştığı için ; Akdenizmedyadan web tasarım yaptırmak isteyen müşterinin %90 nı şirketimize teredütlü birşekilde girer ,bunun en başlı sebebi bilmedikleri bir işe giriştikleri için ve kandırılmaya çok açık bir sektörde drüst firma bulmanın çok zor olduğu için ,bir çok şirket paralarını kaptırmış,birçok şirket web tasarımcısına ulaşamıyor . Akdenizmedya tüm bu korkularınızı yenerek faturalı lisanslı web tasarım hizmetini siz değerli halkımızın hizmetine sunmuştur. önce web sitenizi yaptırıyorsunuz daha sonra paranızı veriyorsunuz. Ve 1 sene içerisindeki tüm değişikliklerinizi ücretsiz yaptırıyorsunuz. Akdenizmedyadan memnun kalmadığınız zaman yaptırmış oldugunuz web sitesini bir cd içerisinden alıp başka bir firmayla çalışmaya devam edebilirsiniz.

Tüm iş yükünü şirketlerden aldığı için ; Sıradan web tasarım firmalarına gittiğiniz zaman sizden fotolarınızı videolarınızı ister yada hakkımızda yazısı yazın bu bizim görevimiz değil biz bilgisayar programcısıyız sözüyle karşılasırsınız ancak akdenizmedya Türkiyenin neresinde olursanız olun Fotograflarınızı videolarınızı çeker, Bünyesinde çalıştırdığı Emekli Edebiyat Öğretmenlerine” hakkımızda” yazısı yazdırarak en doğru kelimelerle şirketinizi en iyi şekilde anlatmanıza yardımcı olur. Tek bir anlaşma ile tüm işlerin takibini Akdenizmedya yapar size sadece  en sonunda onaylamak kalır.

E-mail Paneli 24 saat kesintisiz hizmet verdiği için ; Birçok şirket web sitesi yaptırma amacı şirketinin özel email panelini kullanmaktır. Örnek : info@sirketadi.com Bu e-mail panelini kullanmak istemelerinin en büyük nedeni hotmail-gmail gibi maillerin kötü amaçlı kişiler tarafından kırıldığı zaman karşılarında bir muhattap bulamamaları,ancak kurumsal email adreslerinin çalınması,şifrelerinin kırılması imkansız,kırılsa bile 1 dk içerisinde kendi şifrelerini değişebilirler. Bu email adreslerinin güvenliği,ve kullanışı güzel ancak çalıştığı makine eger kalitesiz host makinesindeyse devamli kapanma – email düşmeme sorunu ile karşılasırsınız . Akdenizmedya makineleri 24 saat açık birşekilde çalışır ve e-mailleri kesintisiz hizmet verir.

Akdenizmedya ile çalışan tüm şirketlerin birbirleriyle aralarında köprü oldukları için ; Akdenizmedya bir çok sektörde 1816 şirkete hizmet vermektedir. Akdenizmedya birçok şirket ile irtibat halinde olduğu için Örnek ; Akdenizmedya ile çalışan bir lojistik şirketinin TIR GİYDİRME işi var,yine Akdenizmedya ile çalışan BRANDA şirketiyle irtibata geçilip %30 lara varan indirimlerle işini görebilir.Akdenizmedya şirketler arası köprü olur.Ve şirketlerle devamlı irtibat halinde olduğu için Akdenizmedya arada kefil durumunda olur.

Mobil Web Tasarımlarla Çağa ayak uydurdukları için : Mobil görünüm ile mobil web tasarım ayrı ayrı kavramlardır,çoğu web tasarım firması bunu gizler,yaptırdıgınız web sitesi cep telefonlarında açılması ayrı bir olaydır m.sirketadi.com Tarzında mobil web sayfası yaptırmanız ayrı bir olaydır. Akdenizmedya şirketlerin web sayfalarını tek parmaklarıyla gezebilecekleri mobil web tasarımlar yapmaktadır.üstelik bunları web tasarım paketlerine dahil etmektedir.